DIY maska proti černým tečkám

7. ledna 2017 v 6:00

1. Maska

Budete potřebovat trochu citronové šťávy a jedlou sodu. Na talířek si vymáčknete trochu citronové šťávy, zamícháte s jedlou sodou. A vznikne vám taková pasta, kterou si pak dáte na všechna místa na kterých máte černé tečky. Po 15minutách si masku smijte vodou.Tahle maska se musí používat dlouhodobě, hned na poprvé všechny černé tečky nezmizí. Po použití si vyčistěte pleť pleťovou vodou a použijte krém, protože tahle maska dost vysušuje pleť.

2. Maska

Budete potřebovat med a jedlou sodu. na talířek si dáte lžíčku medu a nasypete jedlou sodu. Med a jedlou sodu zamícháte a vznikne vám stejně jako v první masce pasta, ale rozdíl je v tom že tahle bude trochu víc lepit. No a pak si ji dejte na všechny místa, kde máte černé tečky. Po 15minutách si masku opět smijte. Tahle maska je na citlivější pleť, ale pokud máte hodně citlivou pleť zadši nezkoušejte ani jednu. Jako u první masky, použijte pleťovou/micelární vodu a krém.

Na YouTube kanálu Sparkles najdete na tyto masky návod, video se jmenuje Beauty DIYs: Masky na pleť a vlasy, Lip scrup+křídy na vlasy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama