BIO kosmetika, kterou si vyrobíte jednoduše sami doma

15. ledna 2017 v 12:42
Včera jsem se podívala na video od Weef´s world-první tipy a problémy ZERO WASTE a video mě natolik zaujalo že jsem si dvě věci z nich šla udělat.

DVOUFÁZOVÝ ODLIČOVAČ

První co ukazovala byl dvoufázový odličovač. A protože já se často odličuji jenom krémem(na pořádný a kvalitní odličovač nemám dost peněz), rozhodla jsem se si ho taky udělat.
Potřebujete: jenom lahvičku, olivový olej a vodu. Do lahvičky nalejete tři třetiny olivového oleje a jednu třetinu vody, promícháme a odličovač je na světě.

LÁTKOVÝ-VATOVÝ TAMPONEK

Druhá věc co mě zaujala byli látkové odličovací tamponky. Ona ukazovala že si je koupila, ale já samozdřejmě nemám dost peněz, takže jsem se rozhodla si je udělat.
Potřebujete: kousek látky, jehlu, nit, vatu. Na látku jsem si kružítkem nakreslila kruh a potom ho vystříhla, tenhle kruh jsem potom ještě jednou obkreslila a vystříhla. Dvě látková kolečka jsem sešila do půlky a potom do nich nacpala vatu(hlavně to s tou vatou nepřežeňte). Nakonec jsem látky došila k sobě. A hotovo, náš látkový-vatový tamponek je hotový! Samozdřejmě ho po prvním použití nevihodíte, ale vyperete. Výhoda v tomhle látkovém-vatovém tamponku je že se dá používat pořád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 18. ledna 2017 v 20:59 | Reagovat

Boty na kolo, Ponožkoboty https://www.elementstore.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama