Kosmetické novinky

31. prosince 2016 v 17:56
Na vánoce jsem dostala nějaké peníze, takže jsem si hned jak byli otevřené obchody musela jít něco koupit. V Úterý jsem zašla do drogerie TETA, která je skoro jediná v našem městečku. Ukážu vám všechno co jsem si tam koupila a za několik týdnů či měsíců vá, řeknu jak mi to vyhovovalo(pokud to bude pečující kosmetika).

TIPLINE-HYDRATAČNÍ KRÉM s olivovým olejem
Je to nejlepvější krém který jsem v dogerii TETA našla, ale i přesto je docela dobrý. Stál 40Kč. Jediné co mě na tomhle krému vadí je to že je moc vodový. Jinak je fakt dobrý a mám ho ráda. Nemyslela jsem si to, ale i pleť mi zhydratuje taky dost dobře. Takže tenhle krém určitě doporučit můžu.
Ellie-Pudr
Ellie pudr je pro mě nejlepší a taky nejlevnější pudr. Mám ho fakt ráda. Tohle je moje asi třetí balení. Takže je vidět že ho mám fakt ráda. Stojí myslím okolo 80Kč.
Miss Sporty- Stíny na oči
Tyhle stíny na oči jsou fakt super, jediné co mě na nich štve je to že docela opadávají. Ale mám pocit že mě opadávají snad všechny stíny, takže nevím jestli to není třeba mnou. Pokud jste je vyzkoušeli tak mi do komentářů napište jestli vám taky opadávají.
Miss Sporty-Studio Eyebrow kit
Set na obočí docela ujde. Gel(v levo) je na mě opravdu moc tmavý, takže ho používat nemužu. Stín(v pravo) už je o dost lepší, protože je v mojí barvě. Už si přesně napamatuji kolik tohle duo stálo, takže vám to neřeknu, ale přes 100Kč to nebylo.
Labello-Lip Butter
Tohle asi všichni znáte. Je to normální balzám na rty. Koupila jsem si ho místo EOSu. Řekla bych že je stejně dobrý jako EOS. Ale názor na tohle si musí každý udělat sám. A stál myslím okolo 70Kč.
Miss Sporty- Gel na obočí
Gel na obočí je prostě obyčejný gel na obočí. K němu nemám co dodat. Stál myslím okolo 50Kč.
KRÁSNÝ NOVÝ ROK VŠEM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama