Prosinec 2016

Kosmetické novinky

31. prosince 2016 v 17:56
Na vánoce jsem dostala nějaké peníze, takže jsem si hned jak byli otevřené obchody musela jít něco koupit. V Úterý jsem zašla do drogerie TETA, která je skoro jediná v našem městečku. Ukážu vám všechno co jsem si tam koupila a za několik týdnů či měsíců vá, řeknu jak mi to vyhovovalo(pokud to bude pečující kosmetika).

TIPLINE-HYDRATAČNÍ KRÉM s olivovým olejem
Je to nejlepvější krém který jsem v dogerii TETA našla, ale i přesto je docela dobrý. Stál 40Kč. Jediné co mě na tomhle krému vadí je to že je moc vodový. Jinak je fakt dobrý a mám ho ráda. Nemyslela jsem si to, ale i pleť mi zhydratuje taky dost dobře. Takže tenhle krém určitě doporučit můžu.
Ellie-Pudr
Ellie pudr je pro mě nejlepší a taky nejlevnější pudr. Mám ho fakt ráda. Tohle je moje asi třetí balení. Takže je vidět že ho mám fakt ráda. Stojí myslím okolo 80Kč.
Miss Sporty- Stíny na oči
Tyhle stíny na oči jsou fakt super, jediné co mě na nich štve je to že docela opadávají. Ale mám pocit že mě opadávají snad všechny stíny, takže nevím jestli to není třeba mnou. Pokud jste je vyzkoušeli tak mi do komentářů napište jestli vám taky opadávají.
Miss Sporty-Studio Eyebrow kit
Set na obočí docela ujde. Gel(v levo) je na mě opravdu moc tmavý, takže ho používat nemužu. Stín(v pravo) už je o dost lepší, protože je v mojí barvě. Už si přesně napamatuji kolik tohle duo stálo, takže vám to neřeknu, ale přes 100Kč to nebylo.
Labello-Lip Butter
Tohle asi všichni znáte. Je to normální balzám na rty. Koupila jsem si ho místo EOSu. Řekla bych že je stejně dobrý jako EOS. Ale názor na tohle si musí každý udělat sám. A stál myslím okolo 70Kč.
Miss Sporty- Gel na obočí
Gel na obočí je prostě obyčejný gel na obočí. K němu nemám co dodat. Stál myslím okolo 50Kč.
KRÁSNÝ NOVÝ ROK VŠEM!

Hnědozlaté kouřovky

26. prosince 2016 v 19:38
Pro začátečníky mohou být kouřovky někdy opravdu těžké, hlavně když na ně nejsou správné štětce. Obědnala jsem si z dekorativka.cz štětce na blending, ale přijdou až za několik dnů(nebo týdnů). Takže tyhle kouřovky jsem si musela udělat ještě s jedním jediným štětcem. Kouřovky se dají udělat i klasickým aplikátorem, který najdete snad u každého stínu. Takže se s minimálním vybavením dá udělat skoro všechno líčení. Tohle líčení jsem měla 25.12. na vánoční sešlosti s rodinou a dost se to líbilo.Tak jdeme na to!

KOSMETIKA:

OČI:
  • Hnědý stín
  • zlatý stín
  • přechodný tělový stín(není potřeba)
  • řasenka

Já nejdřív dělám oči, takže i teď začneme očima. Začínám hnědým stínem do záhybu oka. Hnědý stín ještě trochu roztáhnu zhruba do půlky oka. A v záhybu pořádně rozmažu. Tam kde mi končí hnědý stín začnu nanášet zlatý třpitivý stín. Tenhle stín annesu až do očního důlku jako rozjasňovač. Hezky se třpití takže tak bude fungovat. A dostáváme se k poslednímu kroku. Aby moje řasy vypadali hustčí dám mezi ně stejný hnědý stín kterým jsem dělala oči. Nanesu ho přesně mezi řasy aby to nevypadalo jako linka, ale působilo to tak jak má. Hnědý s tín nanáším jak na horní víčko tak i na dolní. Potom zbývá už jenom poslední krok a to nanést řasenku. A oči jsou hotové!
Makeup dělám jako vždycky, korektor na nedokonalosti a kruhy pod očima. Nemám moc pupínků takže používám jen BBcream na sjednocení pleti, ale vy kteří máte hodně vyditelných pupínků použijte spíš Makeup. Na obočí používám tužku, ale určitě jde použít i stín a vy které máte tmavé nebo černé obočí můžete použít i stín kterým jste líčili oči. A nakonec pusa, na fotce to vypadá že mám rtěnku do červena, ale je to jenom smíchané špatné světlo a popraskané rty. Ve skutečnosti jsem na pusu dala jen balzám na rty. Červená rtěnka mi přišla už moc. A na sešlosti s rodinou kde se hlavně jí by se mi smazala. Takže pokud nemáte rtěnku která se ze rtlů nehne dokud jí neodlíčíte, nedávejte si jí když jdete jíst(štědrovečerní večeře, obyčejná večeře v restauraci,grilovačka,...). Ušetříte si tak starosti s upravováním smazané nebo rozmazané rtěnky. Zapomněla jsem na pudr, takže ten si samozdřejmě na pleť naneste taky a potom už máte celé líčení hotové a můžete vyrazit kam budete chtít.